O AGENCJI

MOKA MODELS – Ogólnopolska agencja promocyjna zajmująca się profesjonalną obsługą Klienta.

Wieloletnie doświadczenie w branży, nauka metodą prób i błędów doprowadziła nas do stworzenia swojej własnej strategii prowadzenia i sposobu działania Agencji MOKA MODELS.

W swojej ofercie posiadamy:

  • HOSTESSY oraz HOSTÓW na różnego typu akcje promocyjne. Obsługujemy konferencje, targi, pikniki, wystawy i inne miejsca wg zapotrzebowania Klienta. Wpieramy działania marketingowe i realizujemy postawione nam cele.
  • ANIMATORKI i ANIMATORÓW czasu wolnego do obsługi stref z dziećmi i dorosłymi.  Zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń w tej tematyce. Jest to nowość w naszej Agencji dzięki skorzystaniu z programu ” Bony Sukcesu.” Malujemy buzie, tworzymy tatuaże, tworzymy kolorowe fryzury typu warkocze/kłosy, przeprowadzamy tory przeszkód, przeprowadzamy warsztaty kulinane typu dekorowanie babeczek, tworzenie zwierzątek z owoców i warzyw czy bukiety z owoców. Posiadamy niezbędne doświadczenie i produkty do realizacji animacji. Mamy w ofercie dostępną strefę dużych klocków i lego, sensoryczną ścieżkę i wiele innych. Zachęcamy o zapytanie o szczegółową bezpłatną ofertę na tego typu wydarzenie.
  • modelki i modeli do sesji zdjęciowych/wideo promocyjnych.

 

 

Nasza agencja działa na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Jak możemy Ci pomóc?